Duszpasterze

Ks. Kanonik Stanisław Bieńko

proboszcz parafii, ur. 05.04.1950 r., wyświęcony w 1975r., w parafii od 25.07.2012r.


Ks. Prałat Józef Huszaluk

emeryt, kapelan Jego Świątobliwości, kanonik honorowy Kapituły Kolegiaty Janowskiej, mgr teologii, proboszcz parafii od 17.09.1986r. do 14.07.2004r.


Ks. Jacek Pietrucha wikariusz wyświęcony w 1999r, w parafii od 22.08.2016r.


Ks. Tomasz Sałasiński

 wikariusz, wyświęcony w 2005r.,  w parafii od 01.07.2014r.


 

 

AktualnościKancelariaDuszpasterzeWspólnotyHistoriaGaleriaCzytelniaArchiwum T.PLinkiKontakt