Kancelaria parafialna

Sprawy kancelaryjne: wydawanie zaświadczeń, rozmowy przedślubne, sprawy pochówku, itp. należy załatwiać w godzinach funkcjonowania kancelarii tzn.

od poniedziałku do soboty w godz. od 7.30 do 9.00 i od godz. 16.00 do 17.00 (do 18.00 w okresie letnim),  jak również bezpośrednio po Mszy św.

W niedzielę i uroczystości ze względu na nawał pracy księży, załatwiamy tylko najbardziej pilne sprawy kancelaryjne – np. osoby, które w dni powszednie nie mają sposobności przyjechać do kancelarii, a chcą zamówić Mszę św., itp.

Chorych, którzy potrzebują skorzystać z sakramentów św. należy zgłaszać wcześniej u ks. Dyżurnego by umówić się na wyjazd lub telefonicznie. Gdy zagrożone jest życie człowieka, do chorych udajemy się natychmiast.

Dyżury księży:

Numer telefonu do ks. Dyżurnego : 516908626