XI Niedziela Zwykła

1. W czwartek obchodzimy wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, Zakonnika. Św. Alojzy jest patronem młodzieży, szczególnie młodzieży studiującej. Jego relikwie spoczywają w kościele św. Ignacego w Rzymie.

2. Wójt i Rada Gminy Stoczek Łukowski oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Starych Kobiałkach serdecznie zapraszają w niedzielę 24 czerwca na FESTYN Z OKAZJI ROZPOCZYNAJĄCYCH SIĘ WAKACJI. W programie wiele atrakcji, konkursów z nagrodami oraz Koncerty gwiazd disco polo. Niedziela, 24 czerwca, od godz. 16.00. Zapraszamy!

3. Dzisiaj po Mszy św. o 10.20, ks. Jacek zaprasza rodziców i młodzież z 7 kl. Pod. i z II kl. Gim. Na pierwsze spotkanie przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

4. Bóg zapłać za ofiary składane do puszek na KUL.

5. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. w intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców o godz. 9.00. Zachęcamy do spowiedzi w ciągu całego tygodnia podczas nabożeństw czerwcowych.

6. Trwają nabożeństwa czerwcowe. O godz. 17.30. zapraszamy na wspólną modlitwę Litanią do Serca Jezusowego. W soboty nabożeństwo o godz. 9.00 a w niedziele po sumie.

7. 24 czerwca po Mszy Św. o godz. 18.00 ks. Przewodnik Grupy 9a zaprasza do Żelechowa, wszystkich chętnych na ognisko przedpielgrzymkowe.

W minionym tygodniu do wieczności odeszli:
+ Jan Gac – Nowa Prawda
+ Krystyna Słotwińska – Stoczek Łukowski
+Janusz Żebrowski

„Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”

Do zawarcia związku małżeńskiego przygotowują się:

1. Łukasz Olender, kaw. z Mark, par. Marki i Karolina Czerniawska, panna z Nowych Kobiałek, par. tut.
2. Damian Pazura, kaw. z Kisielska par. tut. i Paulina Szymanek, panna z Krzówki, par. Wola Gułowska
3. Jacek Osiak, kaw. z Wólki Różańskiej, par. tut. i Ewelina Kachniarz, panna z Mark, par. Matki Bożej Królowej Polski
w Markach
4. Karol Brauła, kaw. z Gózd, par. par. Tuchowicz i Ola Bartosiak, panna z Toczysk, par. tut.
5. Michał Rybicki, kaw, z Górzna, par. Górzno i Karolina Jurzysta, panna, ze Stoczka Łukowskiego, par. tut.
6. Kamil Mućka, kaw. z Jonnika, par. Stanin i Beata Barej, panna z Toczysk par. tut.
7. Patryk Goliszewski, kaw. z Grudzi par. Wandów i Marzena Kluska, panna ze Starej Róży, par.tut.
Kto by wiedział o przeszkodach uniemożliwiających
zawarcie związku sakramentalnego, między tymi osobami, zobowiązany jest poinformować o tym kancelarię parafialną