Ogłoszenia Objawienie Pańskie

1.Dziś przezywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Poświęcone kredę i kadzidło można nabyć po Mszy św. Kredą oznaczamy drzwi a kadzidłem okadzamy nasze mieszkania. Jest to znak zamieszkiwania w nich Chrystusa, któremu oddajemy chwałę naszą modlitwą. O godzinie 11.30 przy Urzędzie Miasta rozpoczniemy kolejny już Orszak Trzech Króli. Serdecznie zapraszamy do licznego uczestnictwa.
2. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca swoimi ofiarami składanymi do puszek możemy wesprzeć misie święte.
3. Przewodnik grupy Żelechowskiej zaprasza 13-tego stycznia na godz. 14.00 do Żelechowa na opłatek PPP w sali przy plebani.
4. Dziękujemy szkołom w Kisielsku, Nowej Prawdzie, Starej Róży i Kobiałkach za pomoc w zorganizowaniu Orszaku Trzech Króli.

W minionym tygodniu do wieczności odeszli:
+ Stefan Bogusz L: 78 –Wola Kisielska
+ Teresa Osiak L:85 - Kisielsk
„Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...”
Do zawarcia związku małżeńskiego przygotowują się:
1. Dawid Celej, kaw. ze Stoczka Łukowskiego i Monika Kusio, panna ze Starej Róży, oboje par. tut.
2. Tomasz Łosiewicz, ST. Wolnego z Rejowca par. rejowiec i Izabela Łosiewicz zd. Sobiech, ST. Wolnego, par. Stoczek Łukowski
Kto by wiedział o przeszkodach uniemożliwiających zawarcie związku między tymi osobami, zobowiązany jest poinformować o tym kancelarię parafialną.