Ogłoszenia –XII Niedzieli Zwykłej

1.W tym tygodniu obchodzimy: w Śr. –wspomnienie św. Ireneusza, Biskupa i Męczennika, w Cz. –Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, podczas Mszy św. tego dnia odbywa się zbiórka ofiar „Pro obolo S. Petri”. Tego dnia także obchodzi swoje imieniny biskup pomocniczy naszej diecezji ks. Piotr Sawczuk. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
2. W tym tygodniu Kończą się nabożeństwa czerwcowe.
3. W tym tygodniu również wypada pierwsza Sobota i Niedziela miesiąca. W Sobotę nabożeństwo ku czci Matki Bożej po Mszy św. o 7.00, w Niedzielę po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkanie Kół Żywego Różańca z ks. Jackiem . Tego dnia możemy wspierać działalność misyjną kościoła przez ofiary składane do puszek.
4. Dzisiaj po sumie odbędzie się zebranie Akcji Katolickiej, jej sympatyków i pań katechetek, a przez cały dzień będą rozprowadzane cegiełki na budowę Domu Pielgrzyma w Pratulinie.
5. Od przyszłej niedzieli ze względu na wakacje Msze św. w kaplicy w Róży o godz. 13.00.
6. U progu czasu wakacyjnego pamiętajmy, że od Boga i Jego przykazań nie ma wakacji. Troszczy się o udział w niedzielnych Mszach św., pamiętajmy o modlitwie.
Do zawarcia związku małżeńskiego przygotowują się:
1. Damian Łokaj, kaw. z Zamościa, par. św. Michała Archanioła i Magda Kobojek, panna, ze St. Łukowskiego, par. tut.
2. Piotr Musielewicz, kaw. z Nowych Kobiałek, par. tut. i Iwona Książek, panna z Żurawniki, par. św. Wita w Mełgwi
3. Rafał Kaczor, kaw., ze Zgórznicy i Patrycja Kruk, panna., oboje par. tut.
4. Dariusz Pałdyna, kaw. z Toczysk, par. tut. i Martyna Podgórska, panna z Woli Rębkowskiej, par. MB Częstochowskiej 0
5. Michał Barej, kaw. i Agnieszka Szymaniuk, panna oboje ze St. Łukowskiego, par. tut.
6. Rafał Paweł Sudak, kaw. z W-wy, par. Wszystkich Św. i Beata Barbara Brodzik, panna ze St. Łukowskiego, par. tut.
7. Łukasz Borkowski, kaw. z Łukowa par. Matki K-ła. i Katarzyna Rosa, panna z Kobiałek, par. tut.
8. Sebastian Krzysztof Sobal, kaw. z Radziejowic i Klaudia Paulina Celej, panna ze St. Łukowskiego, par. tut.
9. Michał Jakub Osiak, kaw. i Inga Maria Gasek, panna oboje ze St. Łukowskiego, par. tut.
10. Mariusz Zbigniew Czub, kaw. z Bork par. tut. Justyna Dworak, panna z Sobolewa, par. Sobolew
11. Przemysław Bakun, kaw., zam. w Masluchach, par. Uścimów i Marlena Barej, panna, z Kisielska, par. tut.
12. Paweł Milewski kaw. z Posiadał, par. Kiczki i Monika Jolanta Pałdyna panna ze St. Łukowskiego, par. tut
Kto by wiedział o przeszkodach uniemożliwiających zawarcie związku między tymi osobami, zobowiązany jest poinformować o tym kancelarię parafialną.