Poradnia Rodzinna

Prowadzi – Małgorzata Gajowniczek

Telefon kontaktowy – 501421109

Głównym celem spotkań w Poradni Rodzinnej jest przygotowanie narzeczonych do związku małżeńskiego. Tematy tam poruszane dotyczą życia małżeńsko-rodzinnego. Narzeczeni poznają naturalne metody planowania poczęć, które są zgodne z nauką Kościoła. Zapoznają się też z działaniem środków antykoncepcyjnych. Celem jest uświadomienie o ich negatywnym wpływie na zdrowie, jak również o zagrożeniu dla miłości małżeńskiej.

Poradnia czynna jest w każdą 3 i 4 niedzielę miesiąca. W 3 niedzielę odbywa się spotkanie ogólne z księdzem (po mszy świętej o godzinie 10:20). W 4 niedzielę spotkania indywidualne z instruktorką.

Małgorzata Gajowniczek